2024-05-08@05:41:31 GMT
۱۰۱۲ نتیجه - (۰.۰۱۱ ثانیه)
جدیدترینهای «اسامی ناظران داوران»:
بیشتر بخوانید: اخبار اقتصادی روز در یوتیوب
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، سی وهفتمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر مردان ایران که از ۳۰ مهرماه با حضور ۱۴ تیم آغاز شده بود، بعد از برگزاری ۲۰۱ مسابقه به دیدارهای فینال رسید.تیمهای فولاد سیرجان ایرانیان و شهداب یزد با شکست حریفان خود در مرحله نیمهنهایی به فینال این رقابتها صعود کردند.دیدارهای فینال لیگ برتر مردان ساعت ۱۹ روزهای ۱۶ و ۱۸ فروردین برگزار میشود و در صورت نیاز به مسابقه سوم، فینالیستها ساعت ۱۹ روز ۲۰ فروردین به مصاف یکدیگر خواهند رفت.سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دیدار برگشت فینال را اعلام کرد: تهران، سالن فدراسیون، ساعت ۱۹ شنبه ۱۸ فروردینشهداب یزد – فولاد سیرجان ایرانیاننماینده سازمان لیگ: حسین پورکاشیان، ناظر فنی و داوری: بهروز...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، مرحله نیمهنهایی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر مردان ایران از یکشنبه پنجم فروردین با حضور چهار تیم فولاد سیرجان ایرانیان، پیکان تهران، شهداب یزد و شهرداری ارومیه در سالن فدراسیون والیبال آغاز شده است. دیدار رفت تیمهای شهرداری ارومیه و شهداب یزد، روز ششم فروردین برگزار شد و شهداب با پیروزی سه بر یک برابر نماینده ارومیه یک گام به دیدار فینال نزدیک شد. دیدار برگشت دو تیم نیز چهارشنبه هشتم فروردین برگزار شد و شهرداری ارومیه سه بر دو مقابل شهداب پیروز شد تا مشخص شدن دیگر فینالیست لیگ برتر به روز شنبه یازدهم فروردین ماه موکول شود. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون والیبال، مرحله نیمهنهایی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر مردان ایران با حضور چهار تیم فولاد سیرجان ایرانیان، پیکان تهران، شهداب یزد و شهرداری ارومیه از یکشنبه پنجم فروردین در سالن فدراسیون والیبال آغاز میشود. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران این دیدارها را اعلام کرد که برنامه و فهرست ناظران و داوران به قرار زیر است: دور رفت مرحله نیمهنهایی: ساعت ۱۹ یکشنبه پنجم فروردین فولاد سیرجان ایرانیان – پیکان تهران نماینده سازمانلیگ: خلیل یگانه مجد، ناظر داوری: احمد بندری، داور اول: مرتضی اکرمی، داور دوم: مجتبی بیداریان و داور ویدئوچک: محمدرضا درفشکاویان ساعت ۱۹ دوشنبه ششم فروردین شهداب یزد...
اسامی ناظران و داوران مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال اعلام شد... طرفداری |سازمان لیگ فدراسیون والیبال، اسامی ناظران و داوران مرحله نیمه نهایی لیگ برتر مردان را اعلام کرد. به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، مرحله نیمه نهایی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر مردان ایران با حضور چهار تیم فولاد سیرجان ایرانیان، پیکان تهران، شهداب یزد و شهرداری ارومیه از فردا (یکشنبه پنجم فروردین) در سالن فدراسیون والیبال آغاز میشود. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران این دیدارها را اعلام کرد که برنامه و فهرست ناظران و داوران به قرار زیر است: دور رفت مرحله نیمهنهایی ساعت 19 یکشنبه پنجم فرودین فولاد سیرجان ایرانیان – پیکان تهران نماینده سازمانلیگ: خلیل یگانه مجد، ناظر داوری: احمد بندری،...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، دور برگشت مرحله یک چهارم پایانی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر مردان ایران روزهای جمعه و شنبه ۲۵ و ۲۶ اسفند با برگزاری چهار مسابقه در سالن فدراسیون والیبال پیگیری خواهد شد. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران این دیدارها را اعلام کرد که برنامه و فهرست ناظران و داوران به قرار زیر است: روز جمعه ۲۵ اسفند تهران، سالن فدراسیون والیبال، ساعت ۱۹ پیکان تهران – گیتیپسند اصفهان نماینده سازمان لیگ: بهرام سلیمانی، ناظر فنی و داوری: اسماعیل صباغ، داور اول: ابراهیم فیروزی، داور دوم: میثم پارسه و داور ویدئوچک: احمد سرمست تهران، سالن فدراسیون والیبال، ساعت ۲۲ چادرملو اردکان...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، هفته یازدهم دور برگشت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای مردان ایران روز یکشنبه ۲۰ اسفند با هفت دیدار در شهرهای گرگان، رفسنجان، اسلامشهر، تهران (دو دیدار)، رامسر و مشهد پیگیری میشود. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دیدارهای این هفته را اعلام کرد که برنامه کامل و فهرست ناظران و داوران به قرار زیر است: گرگان، سالن امام خمینی (ره)، ساعت ۱۶ پاس گرگان – ایفاسرام اردکان نماینده سازمان لیگ: محمد حسین شفقی، ناظر فنی و داوری: محمد ابراهیمزاده، داور اول: ابراهیم فیروزی و داور دوم: میلاد عرب اسماعیلی تهران، سالن فدراسیون والیبال، ساعت ۱۶ فولاد سیرجان ایرانیان – گیتیپسند اصفهان نماینده...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، هفته سیزدهم دور برگشت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر مردان ایران روز یکشنبه ششم اسفندماه با هفت دیدار در شهرهای اردکان، گنبد، اسلامشهر، اصفهان، مشهد، ارومیه و یزد پیگیری میشود. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دیدارهای این هفته را اعلام کرد که برنامه کامل و فهرست ناظران و داوران به قرار زیر است: اردکان، سالن آیتالله خاتمی، ساعت ۱۶ ایفاسرام اردکان – مس رفسنجان نماینده سازمان لیگ: شهباز صدری، ناظر فنی و داوری: علی اصغر حاجی کاظمی، داور اول: مسعود ذوقی و داور دوم: بهزاد جهانگیری گنبد، سالن المپیک، ساعت ۱۶ شهرداری گنبد کاووس – فولاد سیرجان ایرانیان نماینده سازمان لیگ: حاج...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صداوسیما فدراسیون والیبال، مرحله یک چهارم نهایی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای دسته یک مردان کشور روز جمعه ۱۳ بهمن آغاز شد و دور برگشت این رقابتها روز جمعه ۲۰ بهمن برگزار خواهد شد و در صورت نیاز به مسابقه سوم روز جمعه ۲۷ بهمن پیگیری میشود. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دیدارهای دور برگشت مرحله نخست پلی آف لیگ دسته اول مردان را اعلام کرد که برنامه مسابقات و فهرست ناظران و داوران به این شرح است: تهران، سالن خانه والیبال، ساعت ۱۶ صنعتگران امید – رازین پلیمر نماینده سازمان لیگ: محمدعلی امیدی، ناظر داوری: مسعود قاری، داور اول: ابراهیم فیروزی و داور دوم: اسماعیل رزقی تبریز، سالن شهید اقدمی، ساعت ۱۶...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صداوسیما به نقل از فدراسیون والیبال، مرحله نیمهنهایی بیستوسومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر زنان ایران با حضور تیمهای سایپا تهران، فولاد مبارکه سپاهان، مهرسان تهران و ذوب آهن اصفهان پیگیری خواهد شد. دور برگشت مرحله نیمهنهایی این رقابتها روز دوشنبه ۲۳ بهمن در شهرهای تهران و اصفهان با دو دیدار پیگیری میشود و سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران این بازیها را اعلام کرد. برنامه مسابقات و فهرست ناظران و داوران این دیدارها به شرح زیر است: تهران، سالن فدراسیون، ساعت ۱۲: مهرسان تهران – فولاد مبارکه سپاهان نماینده سازمان لیگ: طوبی بهپوری، ناظر فنی و داوری: اکرم ابوالقاسم، داور اول: زهرا شیری و داور دوم: نسرین حقشناس اصفهان، سالن ملت،...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صداوسیما به نقل از فدراسیون والیبال، هفته هفتم دور برگشت مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر مردان ایران روز چهارشنبه هجدهم بهمن با هفت دیدار در شهرهای اردکان، تهران (دو مسابقه)، اصفهان، گرگان، سیرجان و رفسنجان پیگیری میشود. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دیدارهای این هفته را اعلام کرد که برنامه کامل و فهرست ناظران و داوران به شرح زیر است: تهران، سالن فدراسیون والیبال، ساعت ۱۵ پیکان تهران – شهداب یزد نماینده سازمان لیگ: خلیل یگانه مجد، ناظر فنی و داوری: محمد شاهمیری، داور اول: مرتضی اکرمی و داور دوم: مجتبی بیداریان اردکان، سالن آیتالله خاتمی، ساعت ۱۶ چادرملو اردکان – ایفاسرام اردکان نماینده سازمان لیگ: نادر انصاری،...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مازندران، هفته ششم دور برگشت مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر مردان ایران، فردا چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ با هفت دیدار همزمان در شهرهای رامسر، اردکان، ارومیه، مشهد، اسلامشهر، گنبد و رفسنجان پیگیری میشود. در یکی از دیدارهای این هفته تیم هورسان رامسر از ساعت ۱۶ فردا در سالن شهید صدر رامسر میزبان سایپا تهران است. مسعود ذوقی به همراه علیاکبر پاکدلان این دیدار را قضاوت میکنند.سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دیدارهای این هفته را اعلام کرد که برنامه کامل و فهرست ناظران و داوران به قرار زیر است:هورسان رامسر – سایپا تهرانرامسر، سالن شهید صدر، ساعت ۱۶ ناظر فنی و داوری: مسعود قاری، داور اول: مسعود ذوقی و...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، هفته ششم دور برگشت مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر مردان ایران روز چهارشنبه یازدهم بهمن با هفت دیدار همزمان در شهرهای اردکان، ارومیه، مشهد، رامسر، اسلامشهر، گنبد و رفسنجان پیگیری میشود. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دیدارهای این هفته را اعلام کرد که برنامه کامل و فهرست ناظران و داوران به قرار زیر است: اردکان، سالن آیتالله خاتمی، ساعت ۱۶ ایفاسرام اردکان – شهداب یزد نماینده سازمان لیگ: اسماعیل صباغ، ناظر فنی و داوری: مجید محسنی شوشتری، داور اول: علیرضا قریب و داور دوم: میثم پارسه ارومیه، سالن غدیر، ساعت ۱۶ شهرداری ارومیه – چادرملو اردکان نماینده سازمان...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صداوسیما به نقل از فدراسیون والیبال، هفته چهاردهم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر زنان ایران روز جمعه ۱۳ بهمن ماه با سه دیدار در شهرهای تهران، اصفهان، رفسنجان پیگیری میشود. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران این دیدارها را اعلام کرد که برنامه کامل مسابقات و اسامی ناظران و داوران به شرح زیر است: رفسنجان، سالن ۹ دی، ساعت ۱۱ مس رفسنجان – پیکان تهران نماینده سازمان لیگ: نازآفرین فنودی، ناظر فنی و داوری: شفیقه احدی، داور اول: معصومه اسمعیلزاده و داور دوم: سارا زهدی اصفهان، سالن ملت، ساعت ۱۱ ذوبآهن اصفهان – فولاد مبارکه سپاهان نماینده سازمان لیگ: کبری رضایی، ناظر فنی و داوری: لیلا ویسی، داور اول: ملیحه نوری و...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون والیبال، هفته سیزدهم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر زنان ایران جمعه ششم بهمن با سه دیدار در شهرهای تهران و اصفهان (دو مسابقه) پیگیری میشود. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران این دیدارها را اعلام کرد که برنامه کامل مسابقات و اسامی ناظران و داوران به قرار زیر است: تهران، سالن فدراسیون والیبال، ساعت ۱۱ پیکان تهران – مهرسان تهران نماینده سازمان لیگ: مریم امینی، ناظر فنی و داوری: فاطمه زندی، داور اول: زینب حقی و داور دوم: نوشین حقشناس اصفهان، سالن ملت، ساعت ۱۱ ذوبآهن اصفهان – مس رفسنجان نماینده سازمان لیگ: زهرا قویدل، ناظر فنی و داوری: طوبی بهپوری،...
سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران هفته پانزدهم لیگ برتر مردان را اعلام کرد. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفته دوم دور برگشت لیگ برتر والیبال ایران روز چهارشنبه 20 دی با هفت دیدار در شهرهای اردکان، گنبد، رفسنجان، سیرجان، گرگان، اصفهان و تهران برگزار میشود.مصوبات کمیته فنی فدراسیون والیبال/ از انصراف 2 گزینه تا مذاکره با مربیان جدیدسازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران این دیدارها را اعلام کرد که برنامه کامل مسابقات و اسامی ناظران و داوران به شرح زیر است:اردکان، سالن آیتالله خاتمی، ساعت 16ایفاسرام اردکان – طبیعت نماینده سازمان لیگ: علیرضا گیلانی، ناظر فنی و داوری: محمد شاهمیری، داور اول: داود نافعی و داور دوم: میثم پارسهگنبد، سالن المپیک، ساعت...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، هفته هجدهم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای دسته یک مردان ایران روز دوشنبه ۱۸ دیماه با ۱۰ دیدار در شهرهای قم، تهران (دو مسابقه)، شهر بابک، کرمان، بابلسر، اصفهان، آزادشهر، ورامین و ماکو پیگیری میشود. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران این دیدارها را اعلام کرد که برنامه کامل و فهرست ناظران و داوران به قرار زیر است: گروه A: قم، سالن پیامبر اعظم (ص)، ساعت ۱۶ کریمه قم – آکادمی قهرمانی گلگهر سیرجان نماینده سازمان لیگ: حسن معدننژاد، ناظر فنی و داوری: اسماعیل معدنپیشه، داور اول: سعید واعظی و داور دوم: محمدجواد زمانی تهران، خانه والیبال، ساعت ۱۶ صنعتگران امید –...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، هفته دهم مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر زنان ایران روز جمعه پانزدهم دی با برگزاری سه دیدار در شهرهای اصفهان، یزد و تهران پیگیری میشود. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی داوران و ناظران این دیدارها را اعلام کرد که برنامه کامل و فهرست ناظران و داوران این هفته به قرار زیر است: برنامه دیدارهای هفته دهم لیگ برتر زنان به شرح زیر است: تهران، سالن فدراسیون والیبال، ساعت ۱۱ پیکان – سایپا نماینده سازمان لیگ: مهران اشرف ریاحی، ناظر فنی و داوری: فائزه جعفری، داور اول: ملیحه نوری و داور دوم: هنگامه پورحسن یزد، سالن یگانگی، ساعت ۱۱ هوران یزد –...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صداوسیما به نقل از فدراسیون والیبال، هفته نهم مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر زنان ایران روز جمعه هشتم دی با برگزاری سه دیدار در شهرهای تهران (دو دیدار) و یزد پیگیری میشود. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی داوران و ناظران این دیدارها را اعلام کرد که برنامه کامل و فهرست ناظران و داوران این هفته به شرح زیر است: یزد، سالن یگانگی، ساعت ۱۱ هوران یزد – پیکان تهران نماینده سازمان لیگ: زرین تاج فضلی، ناظر فنی و داوری: لیلی توکلی، داور اول: زهرا شیری و داور دوم: سمانه اسدیان تهران، سالن فدراسیون والیبال، ساعت ۱۱ مهرسان تهران – فولاد مبارکه سپاهان نماینده سازمان لیگ: هاجر نجاتیزاده، ناظر فنی...
سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران هفته سیزدهم لیگ برتر والیبال مردان را اعلام کرد. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، هفته سیزدهم دور رفت مرحله مقدماتی لیگ برتر والیبال ایران فردا یکشنبه سوم دی ماه با برگزاری هفت دیدار در شهرهای رفسنجان، سیرجان، گرگان، رامسر، تهران(دو دیدار) و اردکان پیگیری خواهد شد.میزبان فینال لیگ ملتهای والیبال 2024 مشخص شدسازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران این دیدارها را اعلام کرد که برنامه کامل و فهرست ناظران و داوران این هفته به شرح زیر است:تهران، سالن فدراسیون والیبال، ساعت 15سایپا تهران – نیان الکترونیک خراسان نماینده سازمان لیگ: خلیل یگانه مجد ، ناظر فنی و داوری: مجید محسنی...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون والیبال، هفته چهارم دور برگشت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای دسته یک مردان جمعه یکم دی با ۹ دیدار در شهرهای سیرجان، تنکابن، رضوانشهر، شهر بابک، تهران (دو دیدار)، آمل، قم و ماکو پیگیری میشود. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران این دیدارها را اعلام کرد که برنامه کامل و فهرست ناظران و داوران این هفته به قرار زیر است: گروه A: سیرجان، سالن شهید سلیمانی، ساعت ۱۶ آکادمی قهرمانی گلگهر سیرجان – نیروی زمینی نماینده سازمان لیگ: شهباز صدری، ناظر فنی و داوری: بیژن صفیری، داور اول: مسعود عسگریان و داور دوم: علی ایرانپور تنکابن، سالن خانه کشتی، ساعت ۱۶ نامآوران...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، شش دیدار هفته دوازدهم دور رفت مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر مردان ایران روز چهارشنبه ۲۹ آذر در شهرهای سیرجان، گنبد، اسلامشهر، رامسر، مشهد و ارومیه پیگیری خواهد شد. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران این دیدارها را اعلام کرد که برنامه کامل و اسامی ناظران و داوران به قرار زیر است: سیرجان، سالن گهر روش، ساعت ۱۶ فولاد سیرجان ایرانیان – ایفاسرام اردکان نماینده سازمان لیگ: محمد ابراهیمزاده، ناظر فنی و داوری: محمد شاهمیری، داور اول: مسعود ذوقی و داور دوم: سجاد خانبابازاده گنبد، سالن المپیک، ساعت ۱۶ شهرداری گنبد کاووس – گیتیپسند اصفهان نماینده سازمان...
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما؛ هفته هشتم و آغازین دور برگشت مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر زنان ایران روز جمعه یکم دی ماه با برگزاری سه دیدار در شهرهای رفسنجان و اصفهان (دو دیدار) پیگیری میشود. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی داوران و ناظران این دیدارها را اعلام کرد که برنامه کامل و فهرست ناظران و داوران این هفته به قرار زیر است: اصفهان، سالن شهید میثمی، ساعت ۱۲ فولاد مبارکه سپاهان – پیکان تهران نماینده سازمان لیگ: مهران اشرف ریاحی، ناظر فنی و داوری: اکرم ابوالقاسم، داور اول: ماندانا مطیعی و داور دوم: شیما حقوقیزاده رفسنجان، سالن ۹ دی، ساعت ۱۴ مس رفسنجان – مهرسان تهران نماینده سازمان...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون والیبال، هفته سوم دور برگشت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای دسته یک مردان جمعه ۲۴ آذر با ۱۱ دیدار در شهرهای تنکابن، تهران (دو مسابقه)، نور، قم، تبریز، آمل، بشرویه، ورامین، اصفهان و آزادشهر پیگیری میشود. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران این دیدارها را اعلام کرد که برنامه کامل و فهرست ناظران و داوران این هفته به قرار زیر است: گروه A: تهران، سالن شهید حسین پورکاوه، ساعت ۱۵ نیروی زمینی – توپکا بابلسر نماینده سازمان لیگ: امینالله برق لشگری، ناظر فنی و داوری: فریدون فرزانه، داور اول: مهدی نویدی و داور دوم: علیاکبر پاکدلان تنکابن، سالن خانه کشتی، ساعت ۱۶...
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما؛ هفته دهم مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر مردان ایران روز چهارشنبه ۱۵ آذر با هفت دیدار در شهرهای اردکان، گرگان، سیرجان، رفسنجان، گنبد، اسلامشهر و رامسر پیگیری میشود. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی داوران و ناظران این دیدارها را اعلام کرد که برنامه کامل و فهرست ناظران و داوران این هفته به قرار زیر است: اردکان، سالن آیتالله خاتمی، ساعت ۱۶ ایفاسرام اردکان – گیتیپسند اصفهان نماینده سازمان لیگ: خلیل یگانه مجد، ناظر فنی و داوری: مجید محسنی شوشتری، داور اول: مرتضی حسن علائی و داور دوم: حامد آقابراری گرگان، سالن امام خمینی (ره)، ساعت ۱۶ پاس گرگان – سایپا تهران نماینده سازمان لیگ:...
سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران هفته ششم لیگ برتر مردان را اعلام کرد. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفته ششم لیگ برتر والیبال ایران، روز چهارشنبه 24 آبان با هفت دیدار در شهرهای اردکان، مشهد، رامسر، اسلامشهر، گنبد، رفسنجان و سیرجان انجام میشود.مجمع فوقالعاده برای سرپرست فدراسیون والیبال تصمیم میگیردسازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دیدارهای این هفته را اعلام کرد که برنامه کامل و اسامی ناظران و داوران به شرح زیر است:تهران، سالن فدراسیون والیبال، ساعت 15سایپا تهران – هورسان رامسر نماینده سازمان لیگ: علیرضا گیلانی، ناظر فنی و داوری: مسعود قاری، داور اول: مسعود ذوقی و داور دوم: هادی تیموریاردکان، سالن آیتالله خاتمی، ساعت 16چادرملو اردکان – شهرداری ارومیه نماینده...
هفته چهارم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر مردان ایران روز چهارشنبه ۱۷ آبان با هفت دیدار در شهرهای اردکان (دو مسابقه)، ارومیه، یزد، تهران (دو مسابقه) و اصفهان برگزار خواهد شد. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دیدارهای این هفته را به شرح زیر اعلام کرد: اردکان، سالن آیتالله خاتمی، ساعت ۱۵ایفاسرام اردکان – نیان الکترونیک خراساننماینده سازمان لیگ: محمدحسن خوشدل، ناظر فنی و داوری: محمد شاهمیری، داور اول: احمد سرمست و داور دوم: قادر صادقی تهران، سالن فدراسیون، ساعت ۱۵پیکان تهران – مس رفسنجاننماینده سازمان لیگ: حسین پورکاشیان، ناظر فنی و داوری: احمد بندری، داور اول: داود نافعی و داور دوم: محمد آقایی ارومیه، سالن غدیر، ساعت ۱۶شهرداری ارومیه – هورسان رامسرنماینده سازمان لیگ: حمید حقبین،...
هفته دوم مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر زنان ایران روز جمعه ۱۲ آبان با ۳ دیدار در شهرهای تهران و اصفهان (دو مسابقه) برگزار میشود. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران این دیدارها را به شرح زیر اعلام کرد: اصفهان، سالن نبرد، ساعت ۱۱ذوبآهن اصفهان – سایپا تهراننماینده سازمان لیگ: مهران اشرف ریاحی، ناظر فنی و داوری: شهناز برادران مهاجر، داور اول: معصومه اسماعیل زاده و داور دوم: ماندانا مطیعی تهران، سالن فدراسیون، ساعت ۱۱پیکان تهران – هوران یزدنماینده سازمان لیگ: مهین مومن، ناظر فنی و داوری: شفیقه احدی، داور اول: نسرین حقشناس و داور دوم: هنگامه پورحسن اصفهان، سالن شهید میثمی، ساعت ۱۲فولاد مبارکه سپاهان – مهرسان تهراننماینده سازمان لیگ: لیلی توکلی، ناظر فنی...
سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران هفته سوم لیگ برتر مردان را اعلام کرد. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفته سوم مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر مردان ایران روز چهارشنبه 10 آبان با 7 دیدار در شهرهای رامسر، اسلامشهر، گنبد، رفسنجان، اردکان، گرگان و اصفهان برگزار میشود.بررسی گزینههای هدایت تیم ملی والیبال در سومین نشست کمیته فنیسازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران این دیدارها را به شرح زیر اعلام کرد:رامسر، سالن شهید صدر، ساعت 16هورسان رامسر – ایفاسرام اردکان نماینده سازمان لیگ: حسین پورکاشیان، ناظر فنی و داوری: اسماعیل صباغ، داور اول: مرتضی اکرمی و داور دوم: مجتبی بیداریاناسلامشهر، سالن شهید بیضایی، ساعت 16طبیعت – نیان الکترونیک خراسان نماینده سازمان لیگ:...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، برنامه و اسامی ناظران و داوران برگزاری مسابقات لیگ دسته یک کشتی آزاد به شرح زیر است: گروه نخست: میزبان کرج – سالن تختی- ۱۲ خردادماه از ساعت ۹:۳۰ سرپرست مسابقات: مهدی یوسفی فر (البرز) نماینده سازمان لیگ و کمیته انضباطی: امین بوربور (تهران) سرپرست فنی و ژوری: مسعود رستمی پور (تهران) داوران درجه یک بین المللی: علی پورکریم (تهران) داروان درجه دو بین المللی: حسین چرمی (زنجان) عباس کارگرپور (تهران) سیفعلی سلمانپور (قم) داوران درجه سه بین المللی: سیدمحمد سجادی (مرکزی) مسئول دبیرخانه فنی: منصور افشار مسئول امور اجرایی سازمان لیگ: مهدی بابایی مسئول روابط عمومی سازمان لیگ: علیرضا اکبری مسئول جدول مسابقات: منصور افشار (البرز) دیدار اول: ملوان جوان...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صداوسیما به نقل از فدراسیون هندبال، هفته بیستم لیگ برتر هندبال مردان کشور امروز،(سه شنبه ۱۹ اردیبهشت) برگزار میشود و براین اساس کمیته مسابقات و داوران فدراسیون هندبال اسامی داوران و عوامل فنی مسابقات هفته بیستم لیگ برتر را به شرح زیر اعلام کرد. پرواز هوانیروز – فولاد سپاهان اصفهان داوران: رضا شنبدی – امین فولادی نماینده فدراسیون: سید حسن حسینی ناظر: محمود معمار گیتی پسند – صنعت مس کرمان داوران: سعید ولدخانیان – مهدی توکلی نماینده فدراسیون: سید حسن حسینی ناظر: بهنام جمشیدی زاگرس اسلام آباد غرب – رعد پدافند البرز داوران: مهدی معصومی – فتحا... یاوری نماینده فدراسیون: اردشیر مستاجران ناظر: حسن رونق نیروی زمینی شهید شاملی کازرون...
اسامی ناظران و داوران هفته شانزدهم لیگ برتر هندبال اعلام شد. فدراسیون هندبال اسامی ناظران و داوران هفته شانزدهم لیگ برتر هندبال مردان باشگاه های کشور را اعلام کرد. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون هندبال، اسامی اسامی ناظران و داوران هفته شانزدهم سی و پنجمین دوره لیگ برتر هندبال مردان باشگاه های کشور اعلام شد. مسابقات هفته شانزدهم لیگ برتر هندبال مردان ایران فردا (جمعه ۲۵ فروردین 1402) برگزار می شود. اسامی داوران به شرح زیر است: سپاهان نوین - زاگرس اسلام اباد داوران: صلاح الدین کریمیان و عرفان شکیبا نماینده فدراسیون: سیف الله حیدرپور مسئول فنی: علی ضامن اویش مس کرمان - زغال سنگ طبس داوران: رضا شنبدی و امین پولادی نماینده فدراسیون: حسین حسینی مسئول فنی:...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما اسامی ناظران و داوران هفته شانزدهم سی و پنجمین دوره لیگ برتر هندبال مردان باشگاههای کشور اعلام شد که بر این اساس است:* سپاهان نوین _ زاگرس اسلام ابادداوران: صلاح الدین کریمیان و عرفان شکیبانماینده فدراسیون: سیف الله حیدرپورمسئول فنی: علی ضامن اویش* مس کرمان _ زغال سنگ طبسداوران: رضا شنبدی و امین پولادینماینده فدراسیون: حسین حسینیمسئول فنی: حسین رونق* پیکان سبزوار _ رعد پدافند البرزداوران: امین رضایی و جواد یزدانیاننماینده فدراسیون: اکبر خاکپورمسئول فنی: بهنام جمشیدی* گیتی پسند _ سپاهانداوران: حمید حسین زاده و ایرج حبیبینماینده فدراسیون: مصطفی باباملکیمسئول فنی: حسن گل مینامسابقات هفته شانزدهم لیگ برتر هندبال مردان ایران فردا، جمعه ۲۵ فروردین برگزار میشود.
اسامی ناظران و داوران نیمه نهایی لیگ برتر والیبال مشخص شد سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران مرحله نیمهنهایی لیگ برتر مردان را اعلام کرد. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، دور رفت و برگشت مرحله نیمهنهایی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر مردان روزهای دهم و دوازدهم اسفندماه با چهار دیدار به صورت متمرکز در سالن فدراسیون والیبال برگزار میشود. این مرحله از مسابقات به صورت دو برد از سه بازی برگزار میشود و در صورت نیاز به مسابقه سوم، تیمها بر اساس برنامه دور رفت روز یکشنبه 14 اسفند به مصاف یکدیگر خواهند رفت. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دور رفت و دور برگشت مرحله نیمهنهایی لیگ برتر مردان را...
سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دور برگشت مرحله نخست پلیآف و پلیاوت لیگ برتر مردان را اعلام کرد. اسامی ناظران و داوران دور برگشت پلیآف و پلیاوت لیگ برتر والیبال اعلام شد. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، دور برگشت مرحله نخست پلیآف لیگ برتر مردان روزهای سهشنبه و چهارشنبه (دوم و سوم اسفند) با چهار دیدار به صورت متمرکز در سالن فدراسیون والیبال پیگیری میشود. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دیدارهای این مرحله را اعلام کرد که برنامه کامل و فهرست ناظران و داوران به قرار زیر است: سهشنبه دوم اسفند تهران، سالن فدراسیون، ساعت 15 پاس گرگان – هورسان رامسر ناظر فنی: حسین پورکاشیان، ناظر داوری: اسماعیل...
فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دور رفت مرحله نخست پلیآف و پلیاوت لیگ برتر مردان را اعلام کرد دور رفت مرحله پلیآف لیگ برتر مردان روزهای یکشنبه و دوشنبه 30 بهمن و یکم اسفند با چهار دیدار به صورت متمرکز در سالن فدراسیون والیبال پیگیری میشود تا جدال هشت تیم مدعی کسب جام سیوششم آغاز شود. به گزارش طرفداری، سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دیدارهای این مرحله را اعلام کرد که برنامه کامل و فهرست ناظران و داوران به قرار زیر است: یکشنبه 30 بهمن تهران، سالن فدراسیون، ساعت 15 شهداب یزد – ایفاسرام اردکان ناظر فنی: مسعود یزدانپناه، ناظر داوری: اصغر کاظمی، داور اول: داود نافعی، داور دوم: مهرداد شوشتری و داور ویدئوچک: قادر...
سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران هفته بیستوششم لیگ برتر مردان را اعلام کرد. اسامی ناظران و داوران هفته بیستوششم لیگ برتر والیبال اعلام شد. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته بیستوششم مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر مردان ایران روز یکشنبه (23 بهمن 1401) با هفت دیدار به صورت همزمان در شهرهای تهران، مشهد، مریوان، رامسر، سیرجان، اردکان و گنبد پیگیری میشود. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دیدارهای این هفته را اعلام کرد که برنامه کامل و فهرست ناظران و داوران به قرار زیر است: تهران، فدراسیون والیبال، ساعت 16 سایپا تهران – پاس گرگان ناظر فنی: حسین پورکاشیان، ناظر داوری: محمد شاهمیری، داور اول: میثم پارسه، داور...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون والیبال، دور رفت مرحله نخست پلیآف مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای سری A دسته یک مردان روز پنجشنبه بیستم بهمن با چهار دیدار در شهرهای تهران، تبریز، سیرجان و اردکان پیگیری میشود. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران این دیدارها را اعلام کرد. برنامه کامل و فهرست ناظران و داوران به شرح زیر است: تهران، سالن شهدای نهاجا، ساعت ۱۵ عقاب نهاجا – دخانیات ناظر فنی: عباس امانی، ناظر داوری: محمد شاهمیری، داور اول: مرتضی اکرمی، داور دوم: مهدی نویدی و داور ویدئوچک: محمد محبوب عشقدوست تبریز، سالن شهید اقدمی، ساعت ۱۵ مس سونگون – رازین پلیمر ناظر فنی: عزیز پرتوی، ناظر داوری: بهرام سلیمانی، داور...
سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران هفته بیستوپنجم لیگ برتر والیبال را اعلام کرد. به گزارش خبرنگار ایمنا، هفته بیست و پنجم لیگ برتر والیبال امروز _چهارشنبه نوزدهم بهمن_ با هفت دیدار به صورت همزمان در شهرهای گرگان، رفسنجان، آمل، اصفهان، رامسر، گنبد و تهران پیگیری میشود. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دیدارهای این هفته را اعلام کرد که برنامه کامل و فهرست ناظران و داوران به قرار زیر است: گرگان، سالن امام خمینی (ره)، ساعت ۱۶ ۱- پاس گرگان – شهداب یزد ناظر فنی: خضراله ترابی، ناظر داوری: اسماعیل صباغ، داور اول: محمد عشقدوست و داور دوم: سید محمد مهدی موسوی رفسنجان، سالن ۹ دی، ساعت ۱۶ ۲- مس رفسنجان – سایپا تهران ناظر...
سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران هفته بیستوپنجم لیگ برتر را اعلام کرد. اسامی ناظران و داوران هفته بیستوپنجم لیگ برتر والیبال اعلام شد. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته بیست و پنجم مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر مردان ایران روز چهارشنبه (19 بهمن 1401) با هفت دیدار به صورت همزمان در شهرهای گرگان، رفسنجان، آمل، اصفهان، رامسر، گنبد و تهران پیگیری میشود. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دیدارهای این هفته را اعلام کرد که برنامه کامل و فهرست ناظران و داوران به قرار زیر است: گرگان، سالن امام خمینی(ره)، ساعت 16 پاس گرگان – شهداب یزد ناظر فنی: خضراله ترابی، ناظر داوری: اسماعیل صباغ، داور اول: محمد...
خبرگزاری آریا-سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران هفته بیستوچهارم لیگ برتر مردان را اعلام کرد.به گزارش خبرگزاری آریا، هفته بیستوچهارم مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر مردان ایران روز یکشنبه 16 بهمن با هفت دیدار در شهرهای رفسنجان، یزد، تهران، مشهد، مریوان، رامسر و سیرجان پیگیری میشود. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دیدارهای این هفته را اعلام کرد که برنامه کامل و فهرست ناظران و داوران به شرح زیر است: رفسنجان، سالن 9 دی، ساعت 15مس رفسنجان – پاس گرگانناظر فنی: ابراهیم عشقدوست، ناظر داوری: شهباز صدری، داور اول: محمدرضا درفش کاویان و داور دوم: مجتبی اسپرغم تهران، سالن فدراسیون، ساعت 15سایپا تهران – گیتیپسند اصفهانناظر فنی: یونس حسنزاده، ناظر داوری: بهروز جعفری، داور اول:...
سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران هفته بیستوچهارم لیگ برتر مردان را اعلام کرد. اسامی ناظران و داوران هفته بیستوچهارم لیگ برتر والیبال اعلام شد. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته بیستوچهارم مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر مردان ایران فردا (یکشنبه 16 بهمن 1401) با هفت دیدار در شهرهای رفسنجان، یزد، تهران، مشهد، مریوان، رامسر و سیرجان پیگیری میشود. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دیدارهای این هفته را اعلام کرد که برنامه کامل و فهرست ناظران و داوران به قرار زیر است: رفسنجان، سالن 9 دی، ساعت 15 مس رفسنجان – پاس گرگان ناظر فنی: ابراهیم عشقدوست، ناظر داوری: شهباز صدری، داور اول: محمدرضا درفش کاویان و...
سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران هفته بیستوچهارم لیگ برتر مردان را اعلام کرد. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته بیستوچهارم مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر مردان ایران روز یکشنبه 16 بهمن با هفت دیدار در شهرهای رفسنجان، یزد، تهران، مشهد، مریوان، رامسر و سیرجان پیگیری میشود.لیگ برتر والیبال| پاس گرگان تیم صدرجدول هراز را با شکست بدرقه کرد سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دیدارهای این هفته را اعلام کرد که برنامه کامل و فهرست ناظران و داوران به قرار زیر است:رفسنجان، سالن 9 دی، ساعت 15مس رفسنجان – پاس گرگانناظر فنی: ابراهیم عشقدوست، ناظر داوری: شهباز صدری، داور اول: محمدرضا درفش کاویان...
سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران هفته بیستوسوم لیگ برتر مردان را اعلام کرد. اسامی ناظران و داوران هفته بیستوسوم لیگ برتر والیبال اعلام شد. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته بیستوسوم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر مردان ایران فردا (چهارشنبه 12 بهمن 1401) با هفت دیدار در شهرهای گرگان، اصفهان، ارومیه، گنبد، تهران، اردکان و سیرجان پیگیری میشود. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دیدارهای این هفته را اعلام کرد. برنامه کامل و فهرست ناظران و داوران به قرار زیر است: اصفهان، سالن مخابرات، ساعت 15 گیتیپسند اصفهان – مس رفسنجان ناظر فنی: امیناله برقلشگری، ناظر داوری: مجید محسنیشوشتری، داور اول: امید فولادیوندا و داور دوم: علیرضا پوردهقان ارومیه، سالن...
سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران هفته بیستوسوم لیگ برتر مردان را اعلام کرد. به گزارش خبرنگار ایمنا، هفته بیستوسوم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر مردان ایران روز _چهارشنبه دوازدهم بهمن_ با هفت دیدار در شهرهای گرگان، اصفهان، ارومیه، گنبد، تهران، اردکان و سیرجان پیگیری میشود. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دیدارهای این هفته را اعلام کرد که برنامه کامل و فهرست ناظران و داوران به قرار زیر است: اصفهان، سالن مخابرات، ساعت ۱۵ گیتیپسند اصفهان – مس رفسنجان ناظر فنی: امیناله برقلشگری، ناظر داوری: مجید محسنیشوشتری، داور اول: امید فولادیوندا و داور دوم: علیرضا پوردهقان ارومیه، سالن غدیر، ساعت ۱۵ شهرداری ارومیه – شهداب یزد ناظر فنی: امیر طلوعکیان، ناظر داوری: محمد شاهمیری، داور...
سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران هفته بیستوسوم لیگ برتر مردان را اعلام کرد. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفته بیستوسوم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر مردان ایران روز چهارشنبه 12 بهمن با هفت دیدار در شهرهای گرگان، اصفهان، ارومیه، گنبد، تهران، اردکان و سیرجان پیگیری میشود.لیگ برتر والیبال| پیکان باز هم از پس شهداب بر نیامد + نتایج و جدولسازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دیدارهای این هفته را به شرح زیر اعلام کرد:اصفهان، سالن مخابرات، ساعت 15گیتیپسند اصفهان – مس رفسنجان ناظر فنی: امیناله برقلشگری، ناظر داوری: مجید محسنیشوشتری، داور اول: امید فولادیوندا و داور دوم: علیرضا پوردهقانارومیه، سالن غدیر، ساعت 15شهرداری ارومیه – شهداب یزد ناظر فنی: امیر طلوعکیان، ناظر...
اسامی داوران قضاوت کننده در رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور اعلام شد. داوران قضاوت کننده در رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور مشخص شدند. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور (انتخابی تیم ملی) روزهای ۱۲ تا ۱۴ بهمن 1401 در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار می شود. اسامی داوران و ناظران این مسابقه به شرح زیر است: سرپرست فنی: کامران سلطانی زاده (داور درجه 1S) (تهران) ژوری: غلامرضا طاهرخانی (داور درجه یک بینالمللی) (قزوین)، رضا علی اصغری (داور درجه یک بینالمللی) (گیلان) داوران درجه یک بین المللی: مهدی آقا ولی (تهران)، ذبیح الله کوهستانی (البرز)، مرتضی زورمند (البرز)، ابراهیم یزدان پناه (آذربایجان غربی)، هژار...
سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دور برگشت مرحله نیمهنهایی لیگ برتر زنان را اعلام کرد. اسامی ناظران و داوران دور برگشت مرحله نیمهنهایی لیگ برتر والیبال زنان اعلام شد. به گزارش طرفداری، به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، دور برگشت مرحله نیمهنهایی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر زنان ایران روز سهشنبه یازدهم بهمن با دو دیدار در شهرهای اصفهان و تهران پیگیری میشود. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران این دیدارها را اعلام کرد که برنامه کامل و فهرست ناظران و داوران به قرار زیر است: اصفهان، سالن ملت، ساعت 13 ذوبآهن – پیکان ناظر فنی: آمنه خواجه ئیان، ناظر داوری: شفیقه احدی، داور اول: هدیه صابری، داور دوم: گل تکین پذیره ...
سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دور برگشت مرحله نیمهنهایی لیگ برتر زنان را اعلام کرد. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، دور برگشت مرحله نیمهنهایی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر زنان ایران روز سهشنبه 11 بهمن 1401 با دو دیدار در شهرهای اصفهان و تهران پیگیری میشود.لیگ برتر والیبال زنان| پیروزی خودروسازان در بازی نخست نیمهنهاییسازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران این دیدارها را به شرح زیر اعلام کرد:اصفهان، سالن ملت، ساعت 13ذوبآهن اصفهان – پیکان تهران ناظر فنی: آمنه خواجه ئیان، ناظر داوری: شفیقه احدی، داور اول: هدیه صابری، داور دوم: گل تکین پذیرهتهران، سالن فدراسیون، ساعت 13سایپا تهران – سریک گنبد ناظر فنی: فائزه جعفری شیرازی، ناظر داوری: منیژه منصور صادقی،...
سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران هفته بیستودوم لیگ برتر والیبال را اعلام کرد. اسامی ناظران و داوران هفته بیستودوم لیگ برتر والیبال اعلام شد. به گزارش طرفداری، به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته بیستودوم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر مردان ایران روز یکشنبه نهم بهمن با هفت دیدار در شهرهای اصفهان، آمل، رفسنجان، یزد، تهران، مشهد و مریوان پیگیری میشود. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دیدارهای این هفته را اعلام کرد که برنامه بازیها و اسامی ناظران و داوران به قرار زیر است: اصفهان، سالن مخابرات، ساعت 15 گیتیپسند – پاس گرگان ناظر فنی: خلیل یگانهمجد، ناظر داوری: احمد دامغانینژاد، داور اول: وحید پورکاشیان و داور دوم: اکبر شرقی رفسنجان، سالن 9...
سازمان لیگ فدراسیون والیبال، اسامی ناظران و داوران هفته بیستودوم لیگ برتر را اعلام کرد. به گزارش طرفداری؛ هفته بیستودوم لیگ برتر والیبال ایران، فردا یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱ با ۷ دیدار در شهرهای اصفهان، آمل، رفسنجان، یزد، تهران، مشهد و مریوان پیگیری میشود. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دیدارهای این هفته را به شرح زیر اعلام کرد: اصفهان، سالن مخابرات، ساعت ۱۵ گیتیپسند اصفهان – پاس گرگان ناظر فنی: خلیل یگانهمجد، ناظر داوری: احمد دامغانینژاد، داور اول: وحید پورکاشیان و داور دوم: اکبر شرقی رفسنجان، سالن ۹ دی، ساعت ۱۵ مس رفسنجان – شهرداری گنبد ناظر فنی: امیر طلوعکیان، ناظر داوری: محمد شاهمیری، داور اول: مرتضی اکرمی و داور دوم: محمدرضا عزیزیان تهران، سالن فدراسیون، ساعت...
سازمان لیگ فدراسیون والیبال، اسامی ناظران و داوران هفته بیستودوم لیگ برتر را اعلام کرد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، هفته بیستودوم لیگ برتر والیبال ایران، فردا یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱ با ۷ دیدار در شهرهای اصفهان، آمل، رفسنجان، یزد، تهران، مشهد و مریوان پیگیری میشود. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دیدارهای این هفته را به شرح زیر اعلام کرد: اصفهان، سالن مخابرات، ساعت ۱۵گیتیپسند اصفهان – پاس گرگانناظر فنی: خلیل یگانهمجد، ناظر داوری: احمد دامغانینژاد، داور اول: وحید پورکاشیان و داور دوم: اکبر شرقی رفسنجان، سالن ۹ دی، ساعت ۱۵مس رفسنجان – شهرداری گنبدناظر فنی: امیر طلوعکیان، ناظر داوری: محمد شاهمیری، داور اول: مرتضی اکرمی و داور دوم: محمدرضا عزیزیان تهران، سالن فدراسیون، ساعت ۱۵سایپا...
سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دور رفت مرحله نیمهنهایی لیگ برتر زنان را اعلام کرد. اسامی ناظران و داوران دور رفت مرحله نیمهنهایی لیگ برتر زنان از سوی سازمان لیگ فدراسیون والیبال اعلام شد. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، دور رفت مرحله نیمهنهایی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر زنان ایران فردا (پنجشنبه ششم بهمن 1401) با دو دیدار در شهرهای گنبد و تهران پیگیری میشود. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران این دیدارها را اعلام کرد که برنامه کامل و فهرست ناظران و داوران به قرار زیر است: تهران، سالن ساپکو، ساعت 13 پیکان تهران – ذوبآهن اصفهان ناظر فنی: صغری نژادنایبی، ناظر داوری: زهره اعتمادیفر، داور اول: نرگس افشین...
سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران هفته بیستویکم لیگ برتر را اعلام کرد. اسامی ناظران و داوران هفته بیستویکم لیگ برتر از سوی سازمان لیگ فدراسیون والیبال اعلام شد. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته بیستویکم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر مردان ایران روز چهارشنبه (پنجم بهمن 1401) با هفت دیدار در شهرهای گرگان، گنبد، تهران، اردکان، سیرجان، رامسر و مریوان پیگیری میشود. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دیدارهای این هفته را اعلام کرد که برنامه کامل و فهرست ناظران و داوران به قرار زیر است: گرگان، سالن امام خمینی (ره)، ساعت 15 پاس گرگان – شهرداری ارومیه ناظر فنی: خلیل یگانهمجد، ناظر داوری: علیاصغر حاجیکاظمی، داور اول: احمد...
سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران هفته بیستویکم لیگ برتر مردان را اعلام کرد. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفته بیستویکم لیگ برتر والیبال ایران، فردا (چهارشنبه 5 بهمن) با هفت دیدار در شهرهای گرگان، گنبد، تهران، اردکان، سیرجان، رامسر و مریوان پیگیری میشود.سیدعباسی: قربانی داوری شدیم/ رای کمیته انضباطی عادلانه نبودسازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دیدارهای این هفته را به شرح زیر اعلام کرد:گرگان، سالن امام خمینی (ره)، ساعت 15پاس گرگان – شهرداری ارومیه ناظر فنی: خلیل یگانهمجد، ناظر داوری: علیاصغر حاجیکاظمی، داور اول: احمد سرمست و داور دوم: مهرداد شوشتریگنبد، سالن المپیک، ساعت 15شهرداری گنبد – گیتیپسند اصفهان ناظر فنی: مسعود یزدانپناه، ناظر داوری: محمد ابراهیمزاده، داور اول: مسعود ذوقی...
سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران هفته بیستم لیگ برتر مردان را اعلام کرد. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ هفته بیستم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر مردان کشور روز یکشنبه دوم بهمن با هفت دیدار در شهرهای گنبد، ارومیه، اصفهان، آمل، رفسنجان، یزد و تهران پیگیری میشود. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دیدارهای این هفته را اعلام کرد که برنامه کامل و فهرست ناظران و داوران به قرار زیر است: گنبد، سالن المپیک، ساعت 15 شهرداری گنبد – پاس گرگان ناظر فنی: امین اله برق لشگری، ناظر داوری: احمد بندری، داور اول: محمد عشقدوست و داور دوم: حامد آقابراری ارومیه، سالن غدیر، ساعت 15 شهرداری ارومیه –...
سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران هفته بیستم لیگ برتر را اعلام کرد. اسامی ناظران و داوران هفته بیستم لیگ برتر از سوی سازمان لیگ فدراسیون والیبال اعلام شد. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته بیستم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر مردان کشور فردا (یکشنبه دوم بهمن) با هفت دیدار در شهرهای گنبد، ارومیه، اصفهان، آمل، رفسنجان، یزد و تهران پیگیری میشود. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دیدارهای این هفته را اعلام کرد که برنامه کامل و فهرست ناظران و داوران به قرار زیر است: گنبد، سالن المپیک، ساعت 15 شهرداری گنبد – پاس گرگان ناظر فنی: امین اله برق لشگری، ناظر داوری: احمد بندری، داور اول: محمد عشقدوست و داور...
خبرگزاری اریا-سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران هفته چهاردهم لیگ برتر زنان را اعلام کرد.به گزارش خبرگزاری آریا، هفته چهاردهم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر زنان ایران جمعه 30 دیماه با سه دیدار در شهرهای اصفهان، رفسنجان و یزد پیگیری خواهد شد.مسابقه چهارم این هفته به این دلیل انصراف صدیق گفتار وارنا از حضور برابر جهانبین چهارمحال برگزار نمیشود و باخت فنی برای صدیق گفتار محسوب خواهد شد.اصفهان، سالن ملت، ساعت 13 تیم ذوبآهن اصفهان به مصاف سایپا تهران می رود.ناظر فنی: فاطمه زندی، ناظر داوری: شیرین برادران مهاجری، داور اول: زهرا شیری و داور دوم: ملیحه نوریرفسنجان، سالن 9 دی، ساعت 13 تیم مس رفسنجان و پیکان تهران مصاف می دهند.ناظر فنی: مهین مومن، ناظر داوری:...
سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران هفته نوزدهم لیگ برتر مردان را اعلام کرد. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفته نوزدهم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر مردان کشور روز چهارشنبه 28 دی با 7 دیدار در شهرهای گرگان، اردکان، تهران (دو دیدار)، رامسر، مریوان و مشهد برگزار میشود.سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دیدارهای این هفته را به شرح زیر اعلام کرد:گرگان، سالن امام خمینی (ره)، ساعت 15پاس گرگان – پیکان تهران ناظر فنی: حسین پورکاشیان، ناظر داوری: علی یاوری، داور اول: محمدرضا درفش کاویان و داور دوم: اسماعیل رزقیاردکان، سالن آیتاله خاتمی، ساعت 15ایفاسرام اردکان – شهرداری گنبد ناظر فنی: ابراهیم عشقدوست، ناظر داوری: حمید حقبین، داور اول: علیرضا قریب و داور...
سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران هفته نوزدهم لیگ برتر مردان را اعلام کرد. اسامی ناظران و داوران هفته نوزدهم لیگ برتر از سوی سازمان لیگ فدراسیون والیبال اعلام شد. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته نوزدهم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر مردان کشور روز چهارشنبه 28 دی با هفت دیدار در شهرهای گرگان، اردکان، تهران (دو دیدار)، رامسر، مریوان و مشهد پیگیری میشود. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دیدارهای این هفته را اعلام کرد که برنامه کامل و فهرست ناظران و داوران به قرار زیر است: گرگان، سالن امام خمینی (ره)، ساعت 15 پاس گرگان – پیکان تهران ناظر فنی: حسین پورکاشیان، ناظر داوری: علی یاوری، داور اول: محمدرضا...
سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران هفته هجدهم لیگ برتر مردان را اعلام کرد. اسامی ناظران و داوران هفته هجدهم لیگ برتر مردان از سوی سازمان لیگ فدراسیون والیبال اعلام شد. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته هجدهم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر مردان کشور روز یکشنبه 25 دی با هفت دیدار در شهرهای اردکان، تهران، گنبد، ارومیه، اصفهان، آمل و رفسنجان پیگیری میشود. سازمان لیگ اسامی ناظران و داوران دیدارهای این هفته را اعلام کرد که برنامه کامل و فهرست ناظران و داوران به قرار زیر است: اردکان، سالن آیتاله خاتمی، ساعت 15 ایفاسرام اردکان – پاس گرگان ناظر فنی: مسعود یزدانپناه، ناظر داوری: احمد دامغانینژاد، داور اول: مسعود ذوقی و...
سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران هفته هجدهم لیگ برتر مردان را اعلام کرد. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ هفته هجدهم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر مردان کشور روز یکشنبه 25 دی با هفت دیدار در شهرهای اردکان، تهران، گنبد، ارومیه، اصفهان، آمل و رفسنجان پیگیری میشود. سازمان لیگ اسامی ناظران و داوران دیدارهای این هفته را اعلام کرد که برنامه کامل و فهرست ناظران و داوران به قرار زیر است: اردکان، سالن آیتاله خاتمی، ساعت 15 ایفاسرام اردکان – پاس گرگان ناظر فنی: مسعود یزدانپناه، ناظر داوری: احمد دامغانینژاد، داور اول: مسعود ذوقی و داور دوم: بهزاد جهانگیری تهران، سالن فدراسیون، ساعت 15 پیکان تهران...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، هفته سیزدهم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر زنان ایران روز جمعه ۲۳ دیماه با ۴ دیدار در شهرهای تهران (دو سالن)، گنبد و شهرکرد پیگیری خواهد شد.سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دیدارهای این هفته را به شرح زیر اعلام کرد:تهران، سالن فدراسیون، ساعت ۱۳سایپا تهران – پیکان تهرانناظر فنی: مهران اشرف ریاحی، ناظر داوری: فاطمه زندی، داور اول: ملیحه نوری و داور دوم: هدیه صابریگنبد، سالن المپیک، ساعت ۱۳سریک گنبد – ذوبآهن اصفهانناظر فنی: لیلی توکلی، ناظر داوری: منصوره خزچین، داور اول: فرحناز قویدل و داور دوم: زینب حقیتهران، سالن سیپان، ساعت ۱۳صدیق گفتار وارنا تهران – مس رفسنجانناظر فنی: کبری رضایی، ناظر داوری: شفیقه احدی، داور اول: نرگس افشین...
سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران هفته سیزدهم لیگ برتر زنان را اعلام کرد. اسامی ناظران و داوران هفته سیزدهم لیگ برتر زنان از سوی سازمان لیگ فدراسیون والیبال اعلام شد. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته سیزدهم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر زنان ایران روز جمعه (23 دیماه) با چهار دیدار در شهرهای تهران (دو سالن)، گنبد و شهرکرد پیگیری خواهد شد. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دیدارهای این هفته را اعلام کرد که برنامه کامل و فهرست ناظران و داوران به قرار زیر است: تهران، سالن فدراسیون، ساعت 13 سایپا تهران – پیکان تهران ناظر فنی: مهران اشرف ریاحی، ناظر داوری: فاطمه زندی، داور اول: ملیحه نوری و...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون والیبال، هفته هشتم دور برگشت مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای سری A دسته یک مردان روز جمعه ۲۳ دی با ۹ دیدار در شهرهای تهران (دو سالن)، بابلسر، تبریز، نور، سیرجان، قم، اردکان و اصفهان پیگیری خواهد شد. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران این دیدارها را اعلام کرد که برنامه کامل و فهرست ناظران و داوران این هفته به شرح زیر است: گروه اول: تهران، سالن شهدای نهاجا، ساعت ۱۴ عقاب نهاجا – طلوع سپید باران ناظر فنی: سعید روشن بختی، ناظر داوری: یونس حسنزاده، داور اول: اسماعیل رزقی و داور دوم: مهدی الهیزاده بابلسر، سالن قائم، ساعت ۱۵ توپکا بابلسر –...
خبرگزاری آریا-سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران هفته هفدهم لیگ برتر والیبال مردان را اعلام کرد.به گزارش خبرگزاری آریا، هفته هفدهم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر مردان ایران چهارشنبه 21 دی با هفت دیدار در شهرهای گرگان، رامسر، تهران (دو مسابقه)، مشهد، یزد و رفسنجان پیگیری میشود. برنامه کامل و فهرست ناظران و داوران:در تهران، سالن فدراسیون، ساعت 14 تیم پیکان تهران به مصاف راهیاب ملل مریوان می رود.ناظر فنی این دیدار عباس امانی، ناظر داوری مسعود یزدانپناه، داور اول داود نافعی و داور دوم سجاد خان بابازاده هستند.در رامسر، سالن شهید صدر، ساعت 15 هورسان رامسر به مصاف ایفاسرام اردکان می رود.ناظر این دیدار فنی یونس حسنزاده، ناظر داوری: بهروز جعفری، داور اول: محمد عشقدوست، داور دوم:...
سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران هفته هفدهم لیگ برتر مردان را اعلام کرد. به گزارش خبرگزاری برنا؛ هفته هفدهم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر مردان ایران روز چهارشنبه 21 دی با هفت دیدار در شهرهای گرگان، رامسر، تهران (دو مسابقه)، مشهد، یزد و رفسنجان پیگیری میشود. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دیدارهای این هفته را اعلام کرد که برنامه کامل و فهرست ناظران و داوران به قرار زیر است: تهران، سالن فدراسیون، ساعت 14 پیکان تهران – راهیاب ملل مریوان ناظر فنی: عباس امانی، ناظر داوری: مسعود یزدانپناه، داور اول: داود نافعی و داور دوم: سجاد خان بابازاده رامسر، سالن شهید صدر، ساعت 15 هورسان رامسر – ایفاسرام اردکان ناظر فنی:...
سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران هفته هفدهم لیگ برتر والیبال را اعلام کرد. اسامی ناظران و داوران هفته هفدهم لیگ برتر والیبال اعلام شد. به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته هفدهم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر مردان ایران روز چهارشنبه 21 دی با 7 دیدار در شهرهای گرگان، رامسر، تهران (2 مسابقه)، مشهد، یزد و رفسنجان پیگیری میشود. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دیدارهای این هفته را اعلام کرد که برنامه کامل و فهرست ناظران و داوران به قرار زیر است: تهران، سالن فدراسیون، ساعت 14 پیکان – راهیاب ملل ناظر فنی: عباس امانی، ناظر داوری: مسعود یزدانپناه، داور اول: داود نافعی و داور دوم: سجاد خان بابازاده...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، رقابتهای کشتی آزاد قهرمانی بزرگسالان کشور (مرحله نخست چرخه انتخابی تیم ملی) روزهای ۲۸ تا ۳۰ دی ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار میشود. اسامی داوران و ناظران این مسابقه به شرح زیر است: سرپرست فنی:محمد ابراهیم امامی (داور درجه یک بینالمللی) (تهران) ژوری:سید محمد افتخاریان (داور درجه یک بینالمللی) (مازندران)، اکبر نصیری (داور درجه یک بین المللی) (زنجان) داوران درجه یک بین المللی: بهروز هندیجانی (خوزستان)، امیرحسن رهنما (سمنان)، ابراهیمکریمی (آذربایجان غربی)، غلامرضا طاهرخانی (قزوین)، رضا علی اصغری (گیلان)، محمد رحیمپور (کردستان)، مهدی آقاولی (تهران)، وحید خوش طینت (تهران)، مسعود رستمی (تهران)، بهنامشیرمحمدی (تهران)، سید فرشید میرهاشمی (آذربایجان شرقی)، داوود خوش منظر (تهران)، علیپور کریم...
اسامی داوران و ناظران رقابتهای کشتی آزاد قهرمانی کشور اعلام شد. اسامی داوران قضاوت کننده در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور اعلام شد. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی آزاد قهرمانی بزرگسالان کشور (مرحله اول چرخه انتخابی تیم ملی) طی روزهای 28 تا 30 دی ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار می شود. اسامی داوران و ناظران این مسابقه به شرح زیر است: سرپرست فنی:محمد ابراهیم امامی (داور درجه یک بین المللی)(تهران) ژوری: سید محمد افتخاریان (داور درجه یک بینالمللی) (مازندران)، اکبر نصیری (داور درجه یک بین المللی) (زنجان) داوران درجه یک بین المللی: بهروز هندیجانی (خوزستان)، امیرحسن رهنما (سمنان)، ابراهیم کریمی (آذربایجان غربی)، غلامرضا طاهرخانی (قزوین)، رضا علی اصغری (گیلان)،...
سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران هفته شانزدهم لیگ برتر مردان را اعلام کرد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، به نقل از سایت فدراسیون والیبال، هفته شانزدهم لیگ برتر والیبال ایران روز یکشنبه ۱۸ دی با برگزاری ۷ دیدار در شهرهای رامسر، تهران (دو مسابقه)، اردکان، گنبد، ارومیه و اصفهان پیگیری میشود. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دیدارهای این هفته را به شرح زیر اعلام کرد: تهران، سالن فدراسیون والیبال، ساعت ۱۴فولاد سیرجان ایرانیان – راهیاب ملل مریوانناظر فنی: خلیل یگانه مجد، ناظر داوری: اسماعیل صباغ، داور اول: علیرضا قریب و داور دوم: اسماعیل رزقی(این مسابقه به درخواست فولاد سیرجان ایرانیان در سالن فدراسیون والیبال برگزار خواهد شد.) رامسر، مجموعه ورزشی شهید صدر، ساعت...
سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران هفته شانزدهم لیگ برتر را اعلام کرد. اسامی ناظران و داوران هفته شانزدهم لیگ برتر از سوی سازمان لیگ فدراسیون والیبال اعلام شد. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته شانزدهم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر ایران روز یکشنبه (18 دی) با برگزاری هفت دیدار در شهرهای رامسر، تهران (دو مسابقه)، اردکان، گنبد، ارومیه و اصفهان پیگیری میشود. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دیدارهای این هفته را اعلام کرد که برنامه کامل و فهرست ناظران و داوران به قرار زیر است: تهران، سالن فدراسیون والیبال، ساعت 14 فولاد سیرجان ایرانیان – راهیاب ملل مریوان ناظر فنی: خلیل یگانه مجد، ناظر داوری: اسماعیل صباغ، داور...
سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران هفته شانزدهم لیگ برتر مردان را اعلام کرد. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ هفته شانزدهم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر مردان ایران روز یکشنبه 18 دی با برگزاری هفت دیدار در شهرهای رامسر، تهران(دو مسابقه)، اردکان، گنبد، ارومیه و اصفهان پیگیری میشود. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دیدارهای این هفته را اعلام کرد که برنامه کامل و فهرست ناظران و داوران به قرار زیر است: تهران، سالن فدراسیون والیبال، ساعت 14 فولاد سیرجان ایرانیان – راهیاب ملل مریوان ناظر فنی: خلیل یگانه مجد، ناظر داوری: اسماعیل صباغ، داور اول: علیرضا قریب و داور دوم: اسماعیل رزقی (این مسابقه به درخواست فولاد سیرجان...
سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران هفته شانزدهم لیگ برتر مردان را اعلام کرد. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، هفته شانزدهم لیگ برتر والیبال ایران روز یکشنبه 18 دی با برگزاری 7 دیدار در شهرهای رامسر، تهران(دو مسابقه)، اردکان، گنبد، ارومیه و اصفهان پیگیری میشود.سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دیدارهای این هفته را به شرح زیر اعلام کرد:تهران، سالن فدراسیون والیبال، ساعت 14فولاد سیرجان ایرانیان – راهیاب ملل مریوان ناظر فنی: خلیل یگانه مجد، ناظر داوری: اسماعیل صباغ، داور اول: علیرضا قریب و داور دوم: اسماعیل رزقی (این مسابقه به درخواست فولاد سیرجان ایرانیان در سالن فدراسیون والیبال برگزار خواهد شد.)رامسر، مجموعه ورزشی شهید صدر،...
سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران هفته دوازدهم لیگ برتر زنان را اعلام کرد. به گزارش خبرنگار ایمنا، هفته دوازدهم لیگ برتر والیبال زنان _جمعه شانزدهم دیماه_ با چهار دیدار در شهرهای گنبد، تهران، اصفهان و یزد پیگیری خواهد شد. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دیدارهای این هفته را اعلام کرد که برنامه کامل و فهرست ناظران و داوران به قرار زیر است: تهران، سالن ساپکو، ساعت ۱۲ پیکان تهران – صدیق گفتار وارنا ناظر فنی: هاجر نجاتیزاده، ناظر داوری: زهره اعتمادیفر، داور اول: زینب حقی و داور دوم: مرضیه ابراهیمزاده گنبد، سالن المپیک، ساعت ۱۳ سریک گنبد – سایپا ناظر فنی: مریم امینی، ناظر داوری: شهناز برادران مهاجری، داور اول: ماندانا مطیعی و داور...
سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران هفته دوازدهم لیگ برتر زنان را اعلام کرد. اسامی ناظران و داوران هفته دوازدهم لیگ برتر زنان از سوی سازمان لیگ فدراسیون والیبال اعلام شد. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته دوازدهم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر زنان ایران روز جمعه (شانزدهم دیماه) با چهار دیدار در شهرهای گنبد، تهران، اصفهان و یزد پیگیری خواهد شد. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دیدارهای این هفته را اعلام کرد که برنامه کامل و فهرست ناظران و داوران به قرار زیر است: تهران، سالن ساپکو، ساعت 12 پیکان تهران – صدیق گفتار وارنا ناظر فنی: هاجر نجاتیزاده، ناظر داوری: زهره اعتمادیفر، داور اول: زینب حقی و داور...
سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران هفته پانزدهم لیگ برتر را اعلام کرد. اسامی ناظران و داوران هفته پانزدهم لیگ برتر از سوی سازمان لیگ فدراسیون والیبال اعلام شد. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته پانزدهم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر مردان ایران روز چهارشنبه ١4 دی با برگزاری هفت دیدار در شهرهای گرگان، مشهد، تهران، یزد، رفسنجان، آمل و اصفهان پیگیری میشود. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دیدارهای این هفته را اعلام کرد که برنامه کامل و فهرست ناظران و داوران به قرار زیر است: گرگان، سالن امام خمینی (ره)، ساعت 15 پاس گرگان – راهیاب ملل مریوان ناظر فنی: عباس امانی، ناظر داوری: اسماعیل صباغ، داور اول: مهدی...
لیگ برتر والیبال| آغاز دور برگشت با اولویت کسب سهمیه پلیآف/ اعلام اسامی ناظران و داوران هفته چهاردهم
دور برگشت مرحله مقدماتی لیگ برتر مردان از روز یکشنبه یازدهم دیماه آغاز میشود و اولویت نخست چهارده تیم شرکت کننده در این رقابتها کسب هشت سهمیه مرحله پلیآف خواهد بود. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته نخست دور برگشت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر مردان ایران روز یکشنبه یازدهم دیماه با هفت دیدار در شهرهای مشهد، مریوان، رامسر، سیرجان، اردکان، تهران و ارومیه پیگیری میشود. تیم لبنیات هراز آمل قهرمان نیم فصل و صدرنشین جدول با 12 برد و 34 امتیاز در هفته چهاردهم لیگ برتر میهمان ایفاسرام در اردکان است. شاگردان بهروز عطایی سرمربی هراز در این مسابقه به دنبال کسب سیزدهمین برد خود هستند و در...
به گزارش "ورزش سه" و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، هفته چهاردهم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر مردان ایران روز یکشنبه 11 دی ماه با هفت دیدار در شهرهای مشهد، مریوان، رامسر، سیرجان، اردکان، تهران و ارومیه پیگیری خواهد شد.سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دیدارهای این هفته را به شرح زیر اعلام کرد:مشهد، سالن مهران، ساعت 15نیان الکترونیک خراسان - پاس گرگانناظر فنی: یونس حسنزاده، ناظر داوری: حمید حقبین، داور اول: محمدرضا درفش کاویان و داور دوم: جواد مرآتی مریوان، سالن زاگرس، ساعت 15راهیاب ملل مریوان - سایپا تهرانناظر فنی: بهرام سلیمانی، ناظر داوری: مسعود قاری، داور اول: مرتضی اکرمی و داور دوم: اکبر شرقیرامسر، مجموعه ورزشی شهید صدر، ساعت 15هورسان رامسر - شهداب یزدناظر فنی:...
سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران هفته چهاردهم لیگ برتر را اعلام کرد. اسامی ناظران و داوران هفته چهاردهم لیگ برتر از سوی سازمان لیگ فدراسیون والیبال اعلام شد. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته چهاردهم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر مردان ایران روز یکشنبه (یازدهم دیماه) با هفت دیدار در شهرهای مشهد، مریوان، رامسر، سیرجان، اردکان، تهران و ارومیه پیگیری خواهد شد. سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دیدارهای این هفته را اعلام کرد که برنامه کامل و فهرست ناظران و داوران به قرار زیر است: مشهد، سالن مهران، ساعت 15 نیان الکترونیک خراسان – پاس گرگان ناظر فنی: یونس حسنزاده، ناظر داوری: حمید حقبین، داور اول: محمدرضا درفش...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، هفته چهاردهم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر مردان ایران روز یکشنبه یازدهم دیماه با هفت دیدار در شهرهای مشهد، مریوان، رامسر، سیرجان، اردکان، تهران و ارومیه پیگیری خواهد شد.سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دیدارهای این هفته را اعلام کرد که برنامه کامل و فهرست ناظران و داوران به قرار زیر است:مشهد، سالن مهران، ساعت ۱۵نیان الکترونیک خراسان – پاس گرگانناظر فنی: یونس حسنزاده، ناظر داوری: حمید حقبین، داور اول: محمدرضا درفش کاویان و داور دوم: جواد مرآتیمریوان، سالن زاگرس، ساعت ۱۵راهیاب ملل مریوان – سایپا تهرانناظر فنی: بهرام سلیمانی، ناظر داوری: مسعود قاری، داور اول: مرتضی اکرمی و داور دوم: اکبر شرقیرامسر، مجموعه ورزشی شهید صدر، ساعت ۱۵هورسان رامسر –...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما هفته یازدهم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای برتر زنان ایران روزهای پنجشنبه و جمعه هشتم و نهم دیماه با چهار دیدار در شهرهای تهران (دو سالن)، شهرکرد و رفسنجان پیگیری خواهد شد.سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دیدارهای این هفته را اعلام کرد که برنامه کامل و فهرست ناظران و داوران به قرار زیر است:پنجشنبه ۸ دیماهرفسنجان، سالن ۹ دی، ساعت ۱۳مس رفسنجان – ذوبآهن اصفهانناظر فنی: آذر منشئی، ناظر داوری: اکرم ابوالقاسم، داور اول: زینب حقی و داور دوم: نوشین حقشناسجمعه ۹ دیماهتهران، سالن فدراسیون والیبال، ساعت ۱۳سایپا تهران – صدیق گفتار وارناناظر فنی: کبری رضایی، ناظر داوری: منیژه منصور صادقی، داور اول: نرگس افشین و داور دوم: رقیه مصطفویشهرکرد، سالن...